Нові освітянські ідеї у практиці роботи педагогічних працівників

З метою ознайомлення педагогічної громадськості району з досягненнями педагогічних колективів, інноваційними технологіями, програмно-дидактичними матеріалами, методичними доробками освітян, вироблення стратегій і шляхів розвитку освіти Березнівщини 26 лютого 2020 року на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості проходив захід приурочений підсумкам ХVІІ районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. У дружньому колі в залі зібралися заступник голови Березнівської районної держадміністрації Ірина Жилінська, заступники директорів з навчально-виховної роботи, переможці І туру обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, методисти районного методичного кабінету.


Завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Лідія МЕЛЬНИЧУК розповіла, що власні розробки представили педагоги із 37 загальноосвітніх, 2 позашкільних закладів освіти району у номінаціях: «Управління освітою» (4), «Методична робота з педагогічними кадрами» (3), «Робота з обдарованими учнями» (16), «Виховна робота» (24), «Позашкільна освіта» (9), «Українська мова та література» (16), «Іноземна мова» (35), «Зарубіжна література» (17), «Історія» (15), «Основи правознавства» (5).

Головами експертних комісій І туру ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості відзначено позитивну динаміку якості представлених матеріалів, авторам вдалось уникнути переказу загальновідомих педагогічних концепцій і зосередитись на шляхах їх упровадження в освітній процес. Надані методичні посібники ґрунтуються на аналізі власного педагогічного досвіду, у них наведено приклади ефективних прийомів роботи та розкрито алгоритм побудови уроку на їх основі.

Експертними комісіями визначено 13 методичних розробок, які актуальні за змістом та мають практичне спрямування для участі у ІІ турі обласного конкурсу - ярмарку педагогічної творчості.

З вітальним словом виступила Ірина Жилінська. За 17 років виставка-ярмарок педагогічної творчості «Педагогічні здобутки освітян Березнівського району» стала справжнім святом краси інтелекту та професійного спілкування, творчості, креативу та майстерності, гарним прикладом ефективної взаємодії та результативної праці. Демонструючи власні досягнення у реалізації Концепції «Нова українська школа», кожен із учасників удосконалюється, зростає, ділиться досвідом, навчається, шукає шляхи ефективного вирішення професійних проблем. Переможці конкурсу- ярмарку педагоги вкладають у юні душі найважливіші моральні цінності людства, знаходять ключі, що відкривають дверцята творчої обдарованості, розвивають в учнів дух допитливості у вивченні іноземних мов, здійснюють мандрівки на уроках історії та зарубіжної літератури, прокладають життєву дорогу в суспільстві, керуючись основами правового виховання.

Ірина Жилінська нагородила переможців грамотами І, ІІ, ІІІ ступенів відділу освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації та районної ради Профспілки працівників освіти і науки у номінації «Управління освітою» .

Методисти районного методичного кабінету нагородили переможців І туру обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у 9 номінаціях.

«Нове життя нового прагне слова». Істинність рядків Максима Рильського підтверджують нові звершення, надбання, ідеї. Вчителі, які отримали І місця презентували свої доробки, методичні посібники, поділилися досвідом роботи.

Потрібно погодитись, що в ХХІ столітті цінуються креатив та нестандартність. Саме ці якості розвиваються в особистості педагогів.

Цей конкурс допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії педагога, систематизувати надбання щоденної праці кращих керівників, педагогів та колективів закладів освіти, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності, презентувавши оригінальні творчі розробки з актуальних питань.

Свято для освітянської родина Березнівщини організували педагогічні працівники та вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості. Вітаємо переможців! Бажаємо подальших перемог та творчих злетів, безлічі яскравих подій, радісних спогадів і невичерпного здоров’я!

Конкурс закінчився, а його результатом стали позитивні емоції, нові ідеї, знайомства, бажання продовжити та побудувати спільні освітянські проекти заради майбутнього, заради – нового покоління, заради – невпинного руху вперед.

Ознайомитися із списками переможців можна у вкладеному файлі.

Download
Підсумки конкурсу_ярмарку_2020.pdf
Adobe Acrobat Document 164.5 KB