До уваги учасників і керівників команд ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України!

Захист науково-дослідницьких робіт відбудеться 23 лютого 2020 року у корпусах Національного університету водного господарства та природокористування: 

  • № 1 (вул. Соборна, 11) – відділення комп’ютерних наук; 
  • №№ 2 і 8 (вул. Олекси Новака (колишня – Приходька)), 75 – відділення мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; відділення технічних наук; відділення математики; економіки; фізики та астрономії; відділення історії; філософії та суспільствознавства; наук про Землю; відділення хімії та біології; екології та аграрних наук.

Початок реєстрації – о 8.30.

Загальні збори – о 9.40: 

  • ауд. 812   – відділення історії; філософії та суспільствознавства; наук про Землю;
  • ауд. 815 – відділення математики; економіки; фізики та астрономії; відділення технічних наук;
  • ауд. 818 – відділення хімії та біології; екології та аграрних наук.

Початок захисту – о 10.00.

Місця реєстрації:

КОРПУС № 1 – відділення комп’ютерних наук;

КОРПУС №2 – відділення мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; відділення технічних наук; відділення математики; економіки; фізики та астрономії; відділення історії; філософії та суспільствознавства; наук про Землю; відділення хімії та біології; екології та аграрних наук.

Для реєстрації з собою необхідно мати посвідчення дійсного члена або посвідчення особи (паспорт чи учнівський квиток) та медичну довідку.

Оргкомітет