Районний семінар-практикум учителів мистецьких дисциплін в опорному закладі Соснівський НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня"

Нещодавно на базі опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» відбувся районний семінар-практикум мистецьких дисциплін  з теми «Особливості застосування методів діалогічної взаємодії щодо набуття учнями мистецької компетентності на уроках музичного мистецтва та мистецтва».


Директор  закладу освіти Чернишина В.М. провела оглядову екскурсію, розповіла про історію, традиції,  організацію навчально-виховної роботи, яка сприяє вихованню духовно-моральної, високоосвіченої, національно свідомої особистості. У своєму виступі вона  окреслила шляхи вдосконалення професійної майстерності педагогів, та значення використання в педагогічній діяльності інтерактивних форм навчання - важливого засобу підвищення ефективності сучасного уроку.

Методист районного методичного кабінету Люблінська В.О.  звернула особливу увагу  учасників семінару  на  вивчення музичного мистецтва та мистецтва, яке спрямоване на розвиток емоційно-почуттєвої сфери учнів, формування їх художньо-образного, критичного мислення; створення сприятливих умов для реалізації власних творчих потреб у художній діяльності та пізнанні. А ще підкреслила, що саме через твори мистецтва відкриваються широкі можливості ефективно впливати на формування почуття патріотизму та загальнолюдських цінностей школярів Нової української школи.

Педагоги району  здійснили пізнавальний візит у творчу майстерню  учителя опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня»  Крилюк О.В., яка поділилась досвідом щодо формування творчої компетентності школярів засобами музичного мистецтва, а також розповіла про систему роботи з обдарованими та здібними учнями.  

Вчитель-методист Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наумчук Г.В. провела майстер-клас «Формування готовності учителя Нової української школи до творчої діяльності».  

Учитель мистецьких дисциплін Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Євтушок А.А. презентувала методичний посібник «Обдарована дитина - творча особистість».

Крилюк Оксана Василівна  провела практичне заняття з теми:  «Метод  педагогічних технологій – тимбілдинг в умовах реалізації Нової української школи під час проведення уроку музичного мистецтва» та подарувала на згадку про зустріч маленькі сувеніри.

Учасники семінару відвідали мистецьку вітальню «На крилах пісні-коляди», яку підготували педагоги та учні закладу освіти.

Методист районного методичного кабінету Люблінська В.О. від імені учителів району подякувала  адміністрації, педагогам опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» за змістовний та цікавий семінар та націлила своїх колег на створення ситуації успіху на уроках мистецьких дисциплін, на удосконалення форм та методів  щодо формування  морально-духовних, ціннісних пріоритетів  та орієнтацій учнів.