Інноваційні платформи в роботі працівників психологічної служби

26 листопада 2019 року відбулися практичні майстер-класи для практичних психологів та соціальних педагогів, за підсумками наукової роботи практичних психологів та соціальних педагогів 2019 року  з теми «Впровадження інноваційних платформ у роботу працівників психологічної служби» на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей  з  професійним  навчанням».


Своїм науково-практичним досвідом з колегами поділилися практичні психологи Надія Гурин, Ірина Ковтун, Тетяна Трофимчук, Людмила Новачок, Олеся Власюк, Таміла Тихончук, Оксана Пражмовська. У ході роботи було представлено нові техніки,  просвітницькі програми, вправи колекційного напряму, елементи кавової арт-терапії, діагностичні складові тощо, які можна  використовувати в роботі з педагогічними, батьківськими й учнівськими колективами.

Дана форма роботи дала можливість колегам активно обговорити сучасні тенденції розвитку психологічної служби та взяти родзинку для роботи в своєму закладі освіти.

 

Світлана ШНАЙДЕР, методист КНМУ «Березнівський

районний методичний кабінет»