Підвищення кваліфікації вчителів німецької мови

Учителі німецької мови району постійно у творчому русі.

Відповідно до плану роботи  проходять курси при РОІППО,  відвідують семінари, вебінари, тренінги  для підвищення фахового рівня та кваліфікаційної категорії. 


Велику допомогу і підтримку учителям німецької мови надають методисти Рівненського ОІППО (Руслана КУШНЕРУК), яка організовує системні заходи із залученням провідних методистів, спеціалістів Гете –інституту в Україні.

Нещодавно 3 учителів:  Наталія РАДІО, вчитель Березнівського  навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»,  Віта КУХАРЧУК, учитель опорного закладу  Балашівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Оксана ОСІЙЧУК, учитель німецької мови  Богушівської   загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів були учасниками  обласного методико-дидактичного семінару з теми «Викладання німецької мови за методикою CLIL – предметно-мовне інтегроване навчання фахових предметів німецькою мовою».

Протягом 28.10-31.10.2019 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося навчання для вчителів німецької мови закладів загальної середньої освіти Рівненської області, які викладають в початковій школі.

Від нашого району участь у заході взяла Юлія ЗІНЬКЕВИЧ, учитель філії Лінчинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу  Балашівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Тренінги  проводила мультиплікатор Гете - інституту в Україні Жданова Н.С., яка ознайомила колег з новими методиками викладання німецької мови у початковій школі. Розглядалися питання: Формування основних умінь учнів  за допомогою цифрових технологій з урахуванням методико-дидактичних принципів. Вчимося навчати німецької мови у початковій школі.

Учасники  отримали  методичні ідеї для проведення сучасного діяльнісно орієнтованого заняття з німецької мови у початковій школі та ознайомилися з новими  мобільними додатками, навчилися створювати обліковий запис на сайті університету, отримали інформацію для ознайомлення учнів і батьків з онлайн-платформою  Kinderuni.

Учителі отримали двомовні сертифікати про підвищення кваліфікації, які підписані Міністерством освіти і науки України та Ґете-інститу  в Україні.

Знання, уміння й навички, матеріали, які отримали учасники  під час заходів  продемонструють  та поділяться з колегами району під час семінару-практикуму.