Обласна школа методиста психологічної служби

30-31 жовтня 2019 р. на базі опорного закладу Балашівська ЗОШ І-ІІІ ст., було проведено обласну Школу методиста психологічної служби.

Хтось із відомих сказав: «Головне в житті – це сім’я! Кар’єра не чекає тебе вдома, гроші – не витруть сльози, а слава не обійме вночі».

"Сімейний простір як запорука безпечного соціального розвитку дитини в умовах Нової української школи" - такою була тема для роботи з колегами, які здійснюють супровід психологічної служби в районах та ОТГ області.


У ході роботи гості мали можливість у теоретичному блоці познайомитися з діяльністю психологічної служби Березнівського району; «х», «у», «z», "альфа"-поколінням та "альфа"-батьківством, конфлікт поколінь (виступ  поєднано з відеоінтерв'ю). Науково-практична частина включала: квест-гру з елементами арт-терапії, воркшоп з елементами психотерапії, творчу майстерню, МК по виготовленню обрядової свічки-оберегу для сім’ї. Рефлексія – психологічна поетично-хореографічна композиція у поєднанні з аромотерапією.

Така зустріч дала можливість ближче познайомитися колегам між собою, обмінятися досвідом роботи з означеної теми та отримати внутрішню гармонію учасникам.

Тема сім’ї, сімейного простору, сімейних взаємовідносин була, є і буде актуальною й надалі.

 

Світлана ШНАЙДЕР, методист

КНМУ «Березнівський районний

методичний кабінет»