Cемінар-практикум та інструктивно-методична нарада для працівників психологічної служби

10 вересня 2019 р. відбувся семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів з теми: «Основи інклюзивного та індивідуального навчання дітей з особливими освітніми потребами. Науково-методичний супровід працівників психологічної служби в умовах освітнього інклюзивного середовища» на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням». 


Для участі у теоретичній частині було запрошено методиста ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Наталію Прокопчук, а також працівників КУ «Березнівський інклюзивно-ресурсний центр» - Марину Ясковець і Миколу Гамувку.

Практичну частину проводили Людмила Новачок, Наталія Дмитрук, Оксана Карповець, практичні психологи закладів освіти району. Колеги презентували на високому рівні свій практичний досвід роботи з даної теми.

Приємно, що колеги не залишалися осторонь питань, які розглядалися, в ході роботи виникали тематичні дискусії, обговорення, обмін досвідом між працівниками психологічної служби.

По завершені семінару-практикуму відбулася інструктивно-методична нарада з питань ведення ділової документації працівниками психологічної служби.

 

Світлана ШНАЙДЕР, методист КНМУ «Березнівський

 

районний методичний кабінет»