Професійне зростання працівників психологічної служби!

5 червня 2019р. проведений V завершальний модуль навчально-методичного проекту «Основи психологічного консультування для дітей та дорослих» для працівників психологічної служби Березнівщини на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням». 


На заключному занятті  ми розглянули наступні важливі моменти: психологічне консультування батьків дітей проблемних підлітків, вплив особистісних рис батьків на формування особистості дитини, стратегії консультативної взаємодії психолога з батьками: від ворога до союзника, перепрограмування відносин у системі взаємодії «батько – дитина».

Чергова, уже літня зустріч з прекрасним тренером Наталією Прокопчук подарувала особливі враження, адже на заключному занятті була яскрава родзинка!!! Кожен з нас мав можливість виконати особливу вправу - виготовити іграшку для своєї дитинки.

По завершенні насиченого теоретично-практичного модулю МИ ОТРИМАЛИ ДОВГООЧІКУВАНІ СЕРТИФІКАТИ, що дають право впроваджувати даний курс проекту в практику!!!

Тренеру і колегам дякую за співпрацю!

Усім яскравих літніх канікул!

 

С.Шнайдер, методист КНМУ «Березнівський

 

районний методичний кабінет»