IV модуль «Основи психологічного консультування для дітей та дорослих»

10 травня 2019р. проведений ІV модуль навчально-методичного проекту для працівників психологічної служби Березнівщини. Надзвичайно важлива та актуальна тема «Організація роботи з батьками» на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням». 


У ході роботи  тренер, Наталія Прокопчук розкрила особливості взаємодії психолога з батьками, психолог очима батьків, вирішення проблемної поведінки дитини через консультативну роботу з батьками, шляхи встановлення довірливих взаємин між батьками та дітьми, особливості надання психологічної допомоги батькам дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, створення сімейних копінг-стратегій щодо виходу з кризових  ситуацій.

Чергова зустріч з тренером Наталія Прокопчук не лише дала можливість нашим фахівцям розставити основні акценти у роботі з батьками, а й подивитися на себе, свої очікування, дії, рівень спілкування, пріоритети відносно своїх діток. 

Сильна теоретична частина, потужна арт-терапія, робота з картками, гаряча дискусія, глибокі роздуми щодо виховання підлітків та приємне спілкування в компанії колег.

 

С.Шнайдер, методист КНМУ «Березнівський 

районний методичний кабінет»