Спільне друге районне засідання керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів

29.03.2019 року на базі кінно-спортивного клубу «Патріот» (с. Козлин Рівненського району) відбулося спільне друге районне засідання керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів (керівник Рубінс Марина Володмирівна, методист КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет») та районного Центру Гуманної Педагогіки (керівник Лопачук Оксана Василівна, учитель-методист початкових класів Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) з теми «Методи викладання: як статиефективним вчителем». 


Учасники засідання мали змогу практично прослідкувати алгоритм сприйняття та осмислення навчального матеріалу шляхом проведення екскурсії, завдяки якій відбувається поєднання набуття практичного досвіду з раніше здобутими знаннями, Такий підхід дозволяє сформувати визначені компетентності. Також, педагоги прослідкували як метод екскурсій, короткотривалий у часі, служить осмисленому навчанню дітей гуманному, шанобливому і бережливому ставленню до людей та їхньої праці (в даній екскурсії гуманному сталвенню і до тварин) та отриманню позитивних емоцій, які і зберігають інтерес до навчання.

 

На завершення, учасники засідання підбили підсумки роботи, виробили пропозиції до плану методичної роботи на наступний навчальний рік та висловили приємні враження і побажання.