Семінар-практикум учителів інформатики району на базі опорного закладу Кам'янський ліцей

22 березня 2019 року на базі опорного закладу Кам'янський ліцей був проведений черговий семінар-практикум учителів інформатики закладів загальної середньої освіти району з теми "Розв'язування компетентнісних задач на уроках інформатики засобами офісного пакету MS Office".


Присутніх радо зустріли керівник та заступники директора закладу освіти. Гості мали можливість познайомитись з виховними центрами, які наявні у навчальному закладі, сучасною спортивною залою та кімнатою духовності тощо.

Початком практичного модуля засідання передувало вітальне слово директора закладу освіти Калюти Михайла Михайловича та методиста районного методичного кабінету Штиби Олександра Степановича.

Учителі інформатики району відвідали відкритий урок, проведений колегою Печончиком Олександром Саливоновичем, пов'язаний саме із застосуванням вказаного програмного забезпечення для розв'язування компетентнісних задач на уроках інформатики.

В ході семінару були проведені демонстрації з використання можливостей автоматизованої системи шифрування  та дешифрування робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, майстер-клас з методики проведення та перевірки робіт учасників вищеназваних олімпіад.

Методистом Березнівського райметодкабінету підведено підсумки участі учнів закладів загальної середньої освіти району у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності "Бебрас". 

Сучасними можливостями онлайн-підтримки викладання шкільного курсу інформатики та підсумками роботи районного семінару-практикуму вчителів інформатики району за навчальний рік поділився керівник районного методичного об'єднання Боровець Валентин Андрійович.

По закінченні семінару-практикуму вчителі мали можливість обмінятися думками та виробити спільні рекомендації для подальшої роботи.