Фестиваль дитячої творчості "Тиждень мистецтва" (частина І)

З 18 березня 2019 року на базі КЗ "Районний будинок дитячої та юнацької творчості" діяла виставка вихованців гуртків, що працюють при закладах загальної середньої та позашкільної освіти Березнівського району в наступних номінаціях: "Початкове технічне моделювання", "Декоративно-ужиткове мистецтво", "Образотворче мистецтво", "Паперопластика, орігамі".


До огляду було представлено понад 200 робіт (із 29 закладів освіти).

20 березня 2019 року відбулося урочисте відкриття фестивалю та захист учнями однієї з представлених робіт від закладу освіти. Кожна композиція, робота - це твір мистецтва, в який вкладалася душа, любов, захоплення, настрій дитини. Роботи вражають красою, кольором, яскравістю, мотивом створення, оригінальністю та індивідуальністю.

Усіх присутніх учасників нагороджено дипломами та подаровано солодощі.

Щиро дякую за підтримку творчої, талановитої та обдарованої молоді нашим меценатам: Воронко Т.Д., Іванову В.К., магазину солодощів «Мілана», гуртовій базі “Бочка” в особі керівника Шинкар М., роздрібно-гуртовому магазину «Капітошка» в особі Набухотного О., приватним підприємцям: Федасу В.В., Лелюку Ю.І., Маслаку Ю.К., Наумчуку О.Ф., Трохлюкам П.М. та Л.І., Чуб Н.О., Федюк О.І. Євгеюку О.О..

 

С.Шнайдер, методист КНМУ «Березнівський

районний методичний кабінет»