Фестиваль дитячої творчості "Тиждень мистецтва" (частина ІІ)

21 березня 2019р. на базі КЗ "Районний будинок дитячої та юнацької творчості" керівники та вихованці гуртків, що працюють при закладах загальної середньої та позашкільної освіти Березнівського району до огляду представили солістів, дуети, квартети, ансамблі, а також хор. Всього було понад 130 учасників, які вражали і одночасно захоплювали своїми обраними композиціями, виконанням, образами, культурою поведінки на сцені, приємними емоціями та творчим хвилюванням…

Панувала атмосфера доброзичливості, дружби, підтримки, щирих посмішок та веселка позитивного, весняного настрою.


Особливу увагу привернули виступи хору та солістки Березнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, квартет Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, дует опорного закладу Кам’янський ліцей, ансамбль Березнівської гімназії, солістки опорного закладу Соснівський навчально-виховний "Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня", солістки філії Яцьковицька ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Балашівська ЗОШ І – ІІІ ступенів та Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Усіх присутніх учасників нагороджено дипломами та подаровано солодощі.

Щиро дякую за підтримку творчої, талановитої та обдарованої молоді нашим меценатам: Воронко Т.Д., Іванову В.К., магазину солодощів «Мілана», гуртовій базі “Бочка” в особі керівника Шинкар М., роздрібно-гуртовому магазину «Капітошка» в особі Набухотного О., склад-магазин «ЮТ» в особі Карповця А., приватним підприємцям: Федасу В.В., Лелюку Ю.І., Маслаку Ю.К., Наумчуку О.Ф., Трохлюкам П.М. та Л.І., Чуб Н.О., Федюк О.І. Євгеюку О.О.

 

С.Шнайдер, методист КНМУ «Березнівський

районний методичний кабінет»