Фестиваль дитячої творчості "Тиждень мистецтва" (частина ІІІ)

22 березня 2019р. на базі КЗ "Районний будинок дитячої та юнацької творчості" керівники (професіонали і аматори) та вихованці гуртків, що працюють при закладах загальної середньої та позашкільної освіти Березнівського району до огляду представили хореографію солістів, хореографічні ансамблі, колективи, дуети.


До  початку залишалося  декілька хвилин, а в повітрі приємне хвилювання, веселка  радості і святкового настрою, останні  поради виконавцям, побажання удачі…

І от відкриття номінації, на сцені зразковий хореографічний колектив «Шанс» КЗ "Районний будинок дитячої та юнацької творчості" вражає своєю професійністю і одночасно задає темп для роботи.

Всього було понад 300 учасників із закладів освіти району, які дивували і захоплювали своїми образами, майстерністю, технікою виконання, постановкою композиції, культурою поведінки на сцені, злагодженістю колективу під час виступу, позитивними емоціями, а також яскравими костюмами. Неймовірно, але представлено було справжній вернісаж сучасної та народної хореографії, різні стилі та напрями у різних вікових категоріях.

Особливу увагу своєю майстерністю привертали вихованці хореографічних гуртків Моквинського  навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня», Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Березнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Друхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бистрицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад».

Безперечними фаворитами для учасників фестивалю були виступи вихованців двох позашкільних закладів освіти району.

Загалом панувала атмосфера шаленого темпу і драйву, творчості, підтримки, аплодисментів, сонячного настрою.

Усіх присутніх учасників нагороджено дипломами та подаровано солодощі.

Фінальні яскраві виступи вихованців КЗ «Соснівського Центру дитячої та юнацької творчості», останнім учасникам – солодкі бонуси! Подяки за організацію фестивалю і теплі прощання з учасниками.

Завершився 5-денний фестиваль дитячої творчості «Тиждень мистецтв». Усім натхнення, фантазії, творчості і удачі!!!

Щиро дякую педагогічному колективу КЗ "Районний будинок дитячої та юнацької творчості" за надану можливість провести такий масштабний районний захід, за те, що упродовж тижня були поряд, за дружню підтримку і допомогу!!!

Дуже рада, що відгукнулися люди, які підтримали творчу, талановиту та обдаровану молодь. Наші меценати: Воронко Т.Д., Іванов В.К., магазин солодощів «Мілана», гуртова база “Бочка” в особі керівника Шинкар М., роздрібно-гуртовий магазин «Капітошка» в особі Набухотного О., склад-магазин «ЮТ» в особі Карповця А.М., приватні підприємці: Федас В.В., Лелюк Ю.І., Маслак Ю.К., Наумчук О.Ф., Трохлюки П.М. та Л.І., Чуб Н.О., Федюк О.І. Євгеюку О.О..

Дякую, що Ви з нами!!!

 

С.Шнайдер, методист КНМУ «Березнівський

районний методичний кабінет»