Педагогічний міст між працівниками закладів освіти Березнівського та Рокитнівського районів

22 березня 2019 року комунальною науково-методичною установою «Березнівський районний методичний кабінет» було організовано педагогічну зустріч учителів 4-х класів Березнівського району з педагогічним колективом опорного загальноосвітнього навчального закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3» Рокитнівської районної ради із теми «Створення єдиного освітнього простору району в умовах Нової української школи».


Мета  педагогічного мосту:  ознайомити учасників заходу з досвідом роботи колективу пілотного закладу та діяльністю педагогічної спільноти Рокитнівського району з питань організації  та розвитку єдиного освітнього простору  в умовах Нової української школи.

Зустріли педагогів та ознайомили з учасниками педагогічного мосту завідувач Рокитнівського районного методичного кабінету Сулковська Л.В. та директор опорного загальноосвітнього навчального закладу «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Аксьонова С.А.. Педагоги Березнівщини відвідали показові уроки з упровадження сучасних підходів до навчання в умовах Нової української школи вчителів початкових класів  (Шкоропад В.П., вчитель 1 класу, Павленко Н.А., вчитель 2 пілотного класу) та майстер-клас учителя англійської мови Лозян С.Ф. «Освіта нового покоління. Погляд з середини».

Присутні побували на зустрічі у літературній кав’ярні «Філіжанка слова» з теми «Світло рідного дому» (Прасюк Л. Л., вчитель зарубіжної літератури). У дружньому колі були підведені підсумки роботи педагогічного мосту.

Зустріч справила надзвичайно приємні враження!!!