Тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт»

04 березня 2019 року на базі дошкільного навчального закладу ясла-садка №1 «Ромашка» комбінованого типу м. Березне відбувся тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти Березнівського району та м. Березне за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт» (старший дошкільний вік).

Тренінг провели тренери: Максимова Людмила Миколаївна, Уляньчук Ольга Дмитрівна, які пройшли підготовку у якості тренера для навчання вихователів ЗДО за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт» та отримали сертифікат Української академії дитинства.


На тренінг прибули 29 вихователів району та міста.

У тренінгу вяли участь методист районного методичного кабінету Житковська Г.Т., вихователь-методист закладу Євтушина Л.І.

Тренери Максимова Л. М., Уляньчук О. Д. провели тренінг у формі теоретичної та практичної частини.

Педагоги ознайомили учасників з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт» (вдало використані складні інтерактивні презентації), відпрацювали алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах ЗДО за програмно-методичним конспектом «Впевнений старт».

В ході практичної частини тренери ознайомили учасників з процесами протягом одного навчального дня, надавши всім учасникам можливість спробувати себе в ролі вихователя.

На завершення тренінгу учасники заповнили анкети, відповіді та коментарі яких сприятимуть вдосконаленню проведення семінарів та тренінгів.