ІІ модуль навчального проекту для працівників психологічної служби «Основи психологічного консультування дітей та дорослих»

25 лютого 2019 року для практичних психологів та соціальних педагогів, проведений ІІ модуль навчального проекту для працівників психологічної служби «Основи психологічного консультування дітей та дорослих. Психологічна допомога особистості в кризових станах» на базі Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням».


У ході роботи розглянуто основні етапи консультативного процесу. Особливості взаємодії психолога з клієнтом, надання психологічної підтримки на різних етапах консультативного процесу. Особливості переживання стресових та травмуючи подій дітьми. Робота з депресивними станами: діагностика депресії, робота з підлітками у стані депресії, особливості посткризових депресій у дітей, суїцидальні тенденції. Робота з дітьми, які пережили насильство, смерть або втрату близької людини. Методи супроводу клієнта.

Тренером виступила Наталя Василівна Прокопчук, методист навчально-методичного кабінету психологічної служби Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Зустріч минула в хорошій, теплій, дружній атмосфері. Учасники проекту задоволені та очікують наступної зустрічі.

 

С.Шнайдер, методист КНМУ

«Березнівський районний методичний кабінет