Фінальний етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2019»

Учитель року – це хороша можливість випробувати себе, відкрити нові грані своєї педагогічної майстерності та продемонструвати приховані можливості творчої особистості.

«Життя прекрасне, коли кипить», - сказав філософ. По-особливому бурхливим, а значить і прекрасним зробив життя педагогів другий тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019». Адже саме конкурси професійної майстерності здавна є тим двигуном, який піднімає пласти учительства, щоб, як умілий ювелір, виточити дорогоцінні скарби педагогічного досвіду, що достойно сяють в барвистому вінку національної освіти.


Яскраво продемонстрували кращі особисті якості, власний світогляд і вміння вийти за межі свого предмета  у номінації «Захист Вітчизни»  учитель Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Булейко Анатолій Максимович; у номінації «Географія», учитель Березнівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням» Антонець Надія Тимофіївна; у номінації «Вчитель інклюзивного класу»  вчитель Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Самойлюк Таїсія Василівна.

Творчість цих освітян свідчить про сміливе випередження ними масової педагогічної практики, стимулює педагогічний пошук колег, підвищує значимість професії вчителя у суспільстві. Успіх кожного педагога став успіхом закладу освіти, бо заклад освіти – це цілий світ, світ мрій, світ творення самого себе, світ творчих злетів.

Заклади загальної середньої освіти міста Рівного № 13 та № 25 щиро зустрічали конкурсантів та членів журі у своїх ошатних оселях, на базі яких і проходили конкурсні уроки та проект.

Під час проведення уроків конкурсанти продемонстрували високу фахову майстерність, проявили здібності у процесі знайомства з новими учнями, шукаючи з ними спільну мову, а також гнучкість у виборі форм та методів співпраці. Педагоги розкрили особисті професійні знахідки, проказали світ своїх захоплень, продемонстрували вміння реалізувати сучасні підходи в освіті, формувати ключові та предметні компетентності, наскрізні вміння, задекларовані у проекті Концепції нової української школи, вміння впроваджувати інноваційні педагогічні та здоров’язбережувальні технології, інтерактивні форми роботи з учнями .

За підсумками першість у Конкурсі здобула у номінації «Вчитель інклюзивного класу» – Самойлюк Таїсія Василівна, вчитель початкових класів Полянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області.

Переможців та лауреатів Конкурсу щиро вітали Коржевський Петро Миколайович, заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Сидорук Святослав Миколайович, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Мельник Надія Адамівна проректор із науково-методичної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Кравець Юрій Ісакович голова обласної ради профспілки працівників освіти і науки, Жовтан Мирослава Анатоліївна, завідувач комунальної установи «Рівненський міський методичний кабінет» Рівненської міської ради.

Усі переможці нагороджені дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та грошовими винагородами.

Школа вчителем стоїть. . . І не лише школа, а й держава, майбутнє якої залежить від того, які цінності виплекає вчитель у юному серці. У цих істинах вкотре переконалися і учасники, й організатори конкурсу професійної майстерності. То ж хай освятиться глибина джерел, що живить корені педагогічного таланту, який плекає світлий людський розум!

Особливістю вчительського конкурсу є те, що в ньому немає переможених, адже кожен із конкурсантів для себе й своїх учнів здобув особисту перемогу.

Управління освіти, молоді та спорту, комунальна науково-методична установа «Березнівський районний методичний кабінет» щиро вітає всіх учасників конкурсу!

Бажаємо успіхів на шляху до перемоги, міцного здоров’я, миру та злагоди, душевних сил і терпіння, невичерпної енергії та творчої наснаги у здійсненні творчих намірів!