Профорієнтація

20 грудня 2018 року управлінням освіти, молоді та спорту організовано зустрічі (в супроводі методиста психологічної служби С.Шнайдер) учнів випускних класів: Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням», Березнівської гімназії імені Миколи Буховича, Березнівської загальноосвітньої школа №2 І-ІІІ ступенів, Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з Т.Кузьменком, заступником декана факультету «Менеджменту, індустрії, дозвілля. Фешн та шоубіз» Київського національного університету культури і мистецтв.


Метою зустрічей було дати учням якомога більше інформації про вищий навчальний заклад, спеціальності, на які можна вступити, умови вступу, особливості навчання.

У ході роботи учні цікавилися інформацією про різні спеціальності, особливостями вступу на них, умовами проведення творчих конкурсів, наявністю гуртожитків, як правильно подати документи в електронному вигляді.

Також Т.Кузьменко в кожному закладі освіти залишив по кілька буклетів КНУКіМ, роздав учням флаєри та поділився секретами: як відшукати правильну відповідь у тестах ЗНО. Наголосив і на тому, на скільки важливо скласти ЗНО на високі бали, як правильно стежити за своїми рейтингами, як краще використати свої можливості і вступити на ту спеціальність, яку хочуть учні та ін.

Зустрічі проходили змістовно, цікаво, в хорошій і дружній атмосфері.