Районний семінар вчителів математики в Марининській ЗОШ

Відповідно до циклограми науково-методичної роботи з керівними та педагогічними працівниками загальноосвітніх навчальних закладів району на 2018/2019 навчальний рік КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет» 02 листопада 2018 року на базі Марининської ЗОШ І-ІІІ ступенів провів семінар вчителів математики на тему «Компетентнісний підхід до організації освітнього процесу з математики в умовах Нової української школи».


Учні школи щиро привітали учасників семінару та побажали їм плідної праці.

Директор Титар Михайло Ількович ознайомив гостей із навчально-матеріальною базою закладу. Після ознайомлення зі школою учасники семінару розпочали свою роботу в кабінеті математики.

Мельничук Лідія Степанівна, завідувач КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет» ознайомила учасників із планом роботи. Відповідно до плану роботи семінару Михайло Ількович продовжив віртуальне знайомство із закладом використовуючи веб-сайт школи.

Вчителі математики закладу поділились досвідом своєї роботи. Зокрема Титар Віра Василівна, вчитель математики, виступила із презентацією на тему «Формування творчої особистості через систему інноваційних форм і методів на уроках математики». Віра Василівна під час виступу поділилась своїм досвідом щодо реалізації математичної компетентності як однієї із ключових компетентностей Нової української школи. А Миронець Тетяна Миколаївна, вчитель математики та інформатики, поділилася досвідом реалізації використання міжпредметних зв'язків на уроках математики.

Ліда Степанівна проінформувала учасників про науково-методичне забезпечення професійно-творчого зростання педагогів в умовах сучасних освітніх змін та про підсумки проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2017/2018 навчальному році, організацію конкурсу у 2018/2019 н.р.

В ході роботи окремі учасники семінару висловили свої думки щодо готовності учасників освітнього процесу до роботи в умовах Нової української школи.

На завершення семінару було підведено підсумки роботи, відвідано шкільний музей «Етнопоселення».