Обласний семінар методистів закладів позашкільної освіти Рівненської області

23 жовтня 2018 року  в КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» відбувся семінар методистів закладів позашкільної освіти Рівненщини з теми «Виявлення, розвиток та підтримка юних талантів та обдарувань. Стимулювання їх самоудосконалення».

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Мельничук  Лідія Степанівна, завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради, Жилінська Ірина Василівна, заступник голови РДА, Карповець Наталія Василівна, директор закладу.


В ході семінару присутні ознайомилися з нормативними вимогами та теоретичними засадами створення умов для виявлення, розвитку і підтримки дитячої обдарованості у закладах позашкільної освіти  на етапі становлення Нової української школи, вивчали досвід закладу по створенню  успішного освітнього простору для школярів, провели творчий діалог   з питань розвитку   професійної компетентності педагогів, оновлення  змісту та форм  освітньої діяльності в ЗПО.

Відбувся перегляд  відеофільмів про творчу  діяльність Зразкового художнього колективу студії декоративно – прикладного мистецтва «Клубок», Зразкового художнього хореографічного колективу «Шанс»), огляд робочих кабінетів.

Іванюк Л. М., методист провела  тренінг «Заклад позашкільної освіти в умовах модернізації освіти».  Педагоги      Новак С.Р., Ладецька В.В., Воробей О.В. організували з учасниками семінару майстер – класи з паперопластики,   ліплення з глини з образотворчого мистецтва. 

Присутні побували на заняттях  гуртків «Бойовий гопак», Зразкового художнього хореографічного  колективу «Шанс», які провели керівники гуртків    Зайченко О. П.,  Горковець О. В., Кисюк Л.С.