Підготовка вчителів іноземної мови до роботи в умовах Нової української школи

На базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 14 по 23 травня 2018 року учителі закладів загальної середньої освіти Березнівського району пройшли тренінги для вчителів іноземної (англійської/німецької) мов, які навчатимуть дітей у 1 класі у 2018/2019 навчальному році.


Дана Програма підготовки вчителів англійської/німецької мов в умовах Нової української школи була розроблена Британською Радою у співпраці з МОН України і німецької та Гете–Інститутом в Україні.

Курси пройшли 45 учителів англійської і 1 учитель німецької мов закладів освіти району.

Тренінги проводили агенти змін та вчителі пілотних шкіл області. Тренери, які проводили заняття запропонували різнобічні завдання як теоретичного так і практичного спрямування щодо підготовки до навчання у новому контексті, а також - особистісно зорієнтований підхід до освіти вчителів, навчання через рефлексію, використання комунікативних завдань та врахування власного досвіду.

 

Учасники активно брали участь у креативних вправах, іграх, змаганнях, конкурсах, пропонували власні нові ідеї щодо практичної діяльності з учнями 1 класів, отримали системні матеріали та масу позитивних вражень і емоцій!