Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 02 травня 2018 року №150 «Про проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 11,12 травня на базі Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Упродовж двох днів джури змагалися у конкурсах: «Впоряд», «Ватра», «Відун», «Рятівник», «Добре діло», «Смачний куліш», «Бівак», змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, перетягування линви та подолання «Козацької смуги перешкод».


На урочистому відкритті заходу були присутні почесні гості:

  • Люшин Віталій Григорович, голова районної державної адміністрації
  • Бойчук Наталія Кузьмівна, начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації
  • Мелянчук Микола Федорович, голова районної організації Товариства сприяння оборони
  • Гов’ядовський Юрій Леонідович, голова громадської організації «Березнівське об’єднання учасників бойових дій та АТО «УВО»
  • керівники закладів загальної середньої освіти, вчителі, учні та інші вболівальники.

Загалом змагання видалися дуже насиченими – і за подіями, і за кипінням пристрастей. Усі команди були гарно підготовлені та налаштовані на перемогу. Допомагали зібратися духом і численні групи підтримки.

За результати кожного етапу визначалися кращі результати роїв.

За результатами змагань, місця розподілилися наступним чином. (Див. Підсумкова таблиця - файл "Джура.pdf").

Привітала переможців і вручила нагороди, як в окремих конкурсах, так і у загальному заліку начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Бойчук Н.К.

Хочеться вірити, що на теренах гри сформується нова генерація українців, сповнених мужності, відваги, рішучості, наполегливості, ініціативності.

У найближчій перспективі – виїзд команди-переможниці для участі в обласному етапі змагань. Вболіваємо за представників нашого району та зичимо їм перемоги!

Download
Джура.pdf
Adobe Acrobat Document 139.0 KB