Районний семінар учителів математики

27 квітня 2018 року у приміщенні Березнівського навчально-виховного комплексу «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» відбувся семінар-тренінг з учителями математики із теми «Використання технологій Web 2.0 у педагогічній діяльності вчителя математики» за участі методистів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти кабінету фізико-математичних предметів Пекарської Лариси Володимирівни, кабінету інформаційно-комунікаційних технологій Горницької Оксани Вікторівни та Тимощук Оксани Петрівни.


Відкрила семінар завідувач районного методичного кабінету Мельничук Лідія Степанівна, яка ознайомила учасників з метою та завданнями семінару - вдосконалення професійної компетентності вчителя на основі використання інформаційно-цифрових технологій навчання.

Упродовж семінару-тренінгу вчителі зареєструвалися як учасники у спільноті «Сервіси Google в освіті», здобули навички створення та зберігання документів на Google-диску, створювали опитувальники шляхом використання Google-форм.

Учасники розвинули вміння у побудові вікторин, використовуючи сервіс https://kahoot.it.  Педагоги отримали початкові навички використання математичних додатків для мобільних телефонів PhotoMath, Math42.

На завершення учасники заходу виконали рефлексію із застосуванням віртуальної онлайн-дошки Linoit, на якій прикріпили електронні стікери із враженнями від роботи за темою зустрічі https://goo.gl/hG1AKU.

Щиро вдячні методистам Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти кабінету фізико-математичних предметів Пекарській Ларисі Володимирівні, кабінету інформаційно-комунікаційних технологій Горницькій Оксані Вікторівні та Тимощук Оксані Петрівні та директору Березнівського навчально-виховного комплексу "Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради Цимбалюк Лесі Миколаївні за відмінну організацію роботи педагогів, сприяння організованій  роботі семінару-тренінгу.

Учителі математики ознайомилися із завданнями, змістом і методологічними засадами використання сервісів Веб.2.0 в педагогічній діяльності; із можливостями мобільних пристроїв, додатків для навчання математики; навчилися застосовувати мобільні пристрої, додатки на уроці математики; використовувати Google-сервіси для співпраці в мережевих педагогічних спільнотах; онлайн-дошку http://en.linoit.com/ для розміщення  навчально-методичних матеріалів  та проведення онлайн рефлексії, мозкового штурму; залучилися до педагогічної спільноти Рівненщини «Сервіси Google в освіті». Учасники підвищили рівень: інформаційних, цифрових, організаційних, соціальних,  комунікативних, пізнавальних компетенцій.

Семінар-тренінг пройшов досить цікаво та змістовно.