Семінар-тренінг для учителів образотворчого мистецтва, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році

18 квітня 2018 року  на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» відбувся локальний семінар-тренінг для вчителів образотворчого мистецтва навчальний семінар-тренінг із теми «Особливості реалізації галузі «Мистецтво» в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти» для учителів, що навчатимуть учнів перших класів образотворчому мистецтву в 2018-2019 навчальному році.


У заході взяли участь 59 учителів які у 2018/2019 році планують працювати у 1-их класах за стандартами «Нової української школи».

Мета семінару-тренінгу: підвищити методичний та практичний рівень професійної компетентності вчителів образотворчого мистецтва 1-х класів щодо реалізації завдань Державного стандарту початкової загальної освіти відповідно до основних напрямків державної політики у галузі освіти.

Відкрила семінар-тренінг завідувач районного методичного кабінету Лідія Мельничук, яка ознайомила учасників семінару із філософією Нової української школи, новими ролями та завдання вчителя в контексті сучасних змін, основними підходами в освітньому процесі.

У дружньому колі з допомогою тренера, методиста Березнівського районного методичного кабінету Марини Рубінс, педагоги опрацювали Державний стандарт початкової освіти, готовність учителя до змін;зміст освіти: освітні галузі, особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Початок навчання у школі: вплив на емоційний стан і поведінку дитини. Особливості психічних і пізнавальних процесів. Основні поняття: інклюзивна освіта, діти з особливими освітніми потребами. Механізми надання додаткової підтримки: асистент вчителя, індивідуальна програма розвитку. Особливості роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

Наталія Пилипчук, учитель Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», скерувала колег до роботи у групах, з метою порівняння нових типових освітніх програм мистецької галузі, розроблених під керівництвом Шияна Р.Б. та Савченко О.Я.