Навчання учителів предметів мистецької освітньої галузі, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році

17  квітня 2018 року року  на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» відбувся локальний семінар-тренінг для вчителів з теми «Особливості реалізації галузі «Мистецтво» в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти», на якому удосконалювали свій методичний та практичний рівень професійної компетентності 57 педагогів, що навчатимуть учнів перших класів музичного мистецтва.


Основною метою семінару було ознайомлення із новітніми педагогічними технологіями для формування компетентісних та високоморальних якостей учнів на уроках мистецтва. підвищити методичний та практичний рівень професійної компетентності вчителів музичного мистецтва 1-х класів щодо реалізації завдань Державного стандарту початкової загальної освіти відповідно до основних напрямків державної політики у галузі освіти.

Відкрила семінар-тренінг завідувач районного методичного кабінету Лідія Мельничук, яка ознайомила учасників семінару про забезпечення готовності закладів загальної середньої освіти до реалізації державного стандарту початкової освіти, філософією Нової української школи, основними підходами в освітньому процесі. Із учителями працювали, методист Березнівського районного методичного кабінету Марини Рубінс, учитель музики Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» Василь Шнайдер.

Марина Рубінс розкрила питання щодо актуальності змін в освіті на сучасному етапі, допомогла педагогам більш ґрунтовно зрозуміти зміст початкової освіти у вимірі сьогодення, опрацювавши з колегами Державний стандарт початкової освіти, нові типові освітні програми мистецької галузі. Василь Шнайдер, учитель музичного мистецтва Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням», акцентував увагу колег на формуванні наскрізних умінь засобами музичного мистецтва та особливостях типових освітніх програм, розроблених під керівництвом Р. Шияна та О. Савченко, а також запропонував колегам елементи музичного виховання за системою німецького композитора,  педагога Карла Орфа.

Учасники заходу взяли активну участь у практичних заняттях проведених тренерами. Настрій у всіх був позитивний. Робота була організована ефективно.