Завершилося пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2018

24 і 31 березня 2018 року у пунктах тестування Березнівського району відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Усього в районі зареєструвалися для проходження пробного ЗНО 300 осіб, з них 286 школярів, що становить 51% від усіх учнів 11 класу. Цей показник значно вищий у порівнянні з попередніми роками і вказує на те, що в школах системно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед випускників та їх батьків. 


24 березня у пункті тестування на базі Березнівської гімназії проходило пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. У 18-ти аудиторіях виконували завдання 259 (4 не з’явилися) учасників із 263 тих, які зареєструвалися. Персонал пункту складали 45 педагогічних працівників району, які були залучені до роботи.

31 березня пунктом тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії був визначений Березнівський лісотехнічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування, який відчинив свої двері для учасників тестування вперше. Із 124 учасників були присутні 121 (3 не з’явилися). Вони виконували завдання 9-ти аудиторіях. Персонал пункту складали 24 педагоги району, які були залучені до роботи.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, мали можливість:

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень. 

Кожен учасник пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримав інформаційний бюлетень, за допомогою якого можна визначити результати зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмету. Скориставшись ключами та схемами оцінювання завдань сертифікаційної роботи, розміщеними у ньому, учасники самостійно визначать кількість тестових балів, які набрали. Також вони можуть звернутися до вчителів-предметників за допомогою. У всі заклади загальної середньої освіти надіслані методичні рекомендації щодо перевірки тестових завдань.

 

 Хвищук Н.П.,

методист районного методичного кабінету