Районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії»

25 березня 2018 року на базі Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії», участь у який взяли більше 500 учнів 3-11 класів із 29 закладів загальної середньої освіти нашого району.


Організатором олімпіади стали Міжнародний фонд «Мир» за сприяння управління освіти та науки Рівненської державної адміністрації.

Відкрив олімпіаду віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного фонду «Мир» Скоропляс Сергій Валерійович, який наголосив на важливість духовно-морального виховання молоді у сучасному світі. Саме тому започатковано олімпіаду «Знавці Біблії», мета якої - виховання духовної особистості на біблійних цінностях.

З вітальним словом виступили: Піщанський Олег Валерійович, перший заступник голови Березнівської районноъ державноъ адміністрації, Кривчук Любов Степанівна, головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управлення освіти і науки Рівненської державної адміністрації. Бойчук Наталія Кузьмівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Березнівської державної адміністрації звернула увагу присутніх на значення вивчення предметів духовно-морального спрямування, а також відмітила успіхи юних дослідників-науковців – членів Малої академії наук та переможців обласного етапу Всеукраїнського турніру юних філософів і релігієзнавців. На урочистому відкритті були присутні: єпископ Об’єднаної Церкви ХВЄ Рівненської області Одарчук Сергій Петрович та старший пресвітер Об’єднаної Церкви ХВЄ Дашковський Григорий Олександрович. На закінчення магістр богослов’я, пастор Української Церкви ХВЄ Гульчук Володимир Іванович зауважив, що майбутнє нашої держави залежить від того, якими стануть наші діти та націлив учасників на успіх.

Вихованки Малої Академії мистецтв Березнівської ЗОШ №2 Аліна Гуцал, Яна Ткач подарували присутнім пісні «Молитва за Україну» та «Бажаю добра».

Директор Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Боровець Віктор Іванович презентував систему навчально-виховної роботи закладу, яка сприяє вихованню гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національно-свідомої та духовно-моральної особистості та запросив усіх до роботи.

Учні 3-11 класів з відповідальністю приступили до виконання завдань олімпіади.

 

Між організаторами олімпіади та учасниками - освітянами відбувся круглий стіл-дискусія з питань впровадження концепції «Нової української школи» та місця у ній предметів духовно-морального виховання на засадах патріотизму та духовності.

Детальніше можна почитати на сайті олімпіади за посиланням: http://olimpiada.rv.ua/vpershe-v-istoriyi-500-uch/ 

Переможці та призери олімпіади