Чергове засідання Школи становлення конкурентоспроможного молодого спеціаліста психологічної служби

13 лютого 2018 року на базі Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося чергове Засідання школи становлення конкурентоспроможного молодого спеціаліста психологічної служби з теми "Забезпечення соціально-психологічної підтримки підлітків у період становлення їх репродуктивної системи". 


Тема обрана не випадково, адже розглядалася вперше.

Метою цього засідання було наступне: поглибити та розширити знання практичних психологів та соціальних педагогів з питань репродуктивного здоров’я, формування репродуктивної поведінки та адекватної репродуктивної мотивації, закладання основ відповідального батьківства як головних складових системи планування сім'ї та виховання дітей; популяризація та пропаганда здорового способу життя і важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я у майбутньому.

Змістовними та розгорнутими були виступи «Репродуктивне здоров’я молоді – сучасний погляд з точки зору медицини» Єзерської Анни Віталівни, лікаря-акушера гінеколога Березнівської центральної районної лікарні і «Соціальні аспекти репродуктивного права молоді» Перепечай Олени Антонівни, заступника директора – начальника відділу соціальної роботи Березнівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цікавими та неочікуваними були озвучені результати моніторингу «Репродуктивне здоров’я молоді», в якому взяли участь учні 8-11 класів (1496) 21 загальноосвітнього закладу Березнівського району – Дмитрук Наталія Ігорівна, практичний психолог Бистрицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

У практичному модулі було представлено спільну роботу команди закладу: практичного психолога – Шнайдер Тетяни Олександрівни, педагога-організатора – Славинської Тетяни Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи – Наумчук Людмили Миколаївни.

По закінченні роботи досвідчені працівники психологічної служби мали можливість поділитися своїм досвідом з даного питання із молодими колегами. Усі учасники отримали методичні рекомендації для подальшої роботи з питань забезпечення соціально-психологічної підтримки підлітків у період становлення їх репродуктивної системи.

Працівники психологічної служби під час екскурсії навчальним закладом, яку зробив директор Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відвідали шкільний музей, що вразив своєю величчю, історією та цікавими експонатами.

 

Світлана Вікторівна Шнайдер, методист КНМУ

«Березнівський районний методичний кабінет»