Засідання районного семінару-практикуму учителів біології, природознавства та екології

Учителя називають інженером людських душ, архітектором характеру, лікарем хвороб росту, тренером інтелекту і пам’яті.


9 листопада 2017року відбулося засідання районного семінару-практикуму учителів біології, природознавства та екології з теми «Формування професійної мобільності педагога в умовах реформування освіти». На семінарі було обговорено модель сучасного учителя біології , ознайомлено детально з новим Законом України «Про освіту», наголошено про нові тенденції проходженні курсів підвищення кваліфікації, добровільної сертифікації учителів, нових підходів до навчання та виховання учнів.  Пізнавальним та насиченим був виступ психолога районного методичного кабінету Шнайдер Світлани Вікторівни на тему «Забезпечення соціально-психологічної взаємодії психологічної служби з учителями та батьками щодо формування успішного освітнього середовища».

Практична частина семінару була представлена виступами учителів, які атустуються. Учитель біології Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Федчик Ніна Федорівна цікаво, у доступній формі, з використанням комп'ютерної техніки знайомила учасників семінару з досвідом роботи щодо підвищення пізнавальної активності учнів на уроках біології.

Під час виступу, який провела Ніна Федорівна, вчителі мали можливість відчути себе учнями.

Козлюк Оксана Іванівна, учитель біології Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів розкрила основні «родзинки» роботи з обдарованими, здібними учнями та змоделювала учительську олімпіаду з біології на тему «Формування ключових компетентностей обдарованої дитини».

Учитель біології Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кондрашкіна Світлана Миколаївна, виступила з рефлексуючою презентацією «Вчителю про здоров’я та своє», переконавши присутніх в тому, як необхідно долати стресові ситуації під час навчально-виховного процесу.

Завершився семінар засіданням круглого столу, під час якого вчителі висловили свої думки, дали високу оцінку проведеним заходам, а також професійній обдарованості вчителів. Учасникам семінару запропоновано матеріали для використання у подальшій роботі. 

 

Карпець Юлія Сергіївна,

методист КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет»