Районна Школа молодого вихователя на базі ДНЗ №2 "Теремок" м.Березне

Нещодавно на базі дошкільного навчального закладу ясла-садка №2 «Теремок» комбінованого типу м.Березне відбулося заняття районної Школи молодого вихователя. Участь у семінарі взяли молоді та малодосвідчені  вихователі дошкільних  навчальних  закладів району.


Тема засідання: Адаптація дітей раннього віку до умов дитячого садка.

Мета: ознайомлення педагогів з проблемами адаптації дітей дошкільного віку до умов ДНЗ, підвищення психологічної компетентності з проблеми виховання і взаємодії з дітьми раннього віку. Ознайомлення учасників ШМВ з досвідом роботи педагогів закладу з дітьми в період адаптації.

Вихователь-методист Ільчук Г.І. провела екскурсію-огляд «Сенсорно-розвивальний простір груп раннього віку». Слухачі Школи із захопленням оглянули спільну виставку робіт педагогів, батьків і вихованців «Щедрий український край на таланти та врожай».

В ході практичного модуля учасники семінару відвідали:

  • заняття-гру методом піскової терапії з дітьми молодшого дошкільного віку «Розвеселимо сонечко», яке провела керівник ШМВ, вихователь-методист закладу Окерешко О.А.;
  • заняття з використанням інноваційних здоров’язбережувальних технологій в роботі з старшими дошкільниками «Секрет здоров’я» , яке провела вихователь Шашкова Н.В.;
  • бінарне заняття з пріоритетом мовленнєво-корекційного розвитку з дітьми старшої логопедичної групи, з елементами біоенергопластики «Дивовижний ґудзик», яке провели логопед Андрощук І.М. та вихователь Несенчук Л.В.

У формі дискусії вихователі дошкільних закладів обговорили сучасні підходи до планування навчально-виховної роботи в групах раннього віку.

Практичний психолог Окерешко О.А. провела з молодими колегами ігровий тренінг «Взаємодія педагогів з дітьми в період адаптації», де чітко визначили основні методи і прийоми роботи вихователя в адаптаційний період.

Меодист районного методкабінету Житковська Г. Т. наголосила на основних рекомендаціях МОН України щодо організації роботи ДНЗ у 2017-2018 навчальному році та ознайомила з рекомендаціями щодо адаптації дітей раннього віку до умов дитячого садка.