Засідання методичного об'єднання вихователів та музичних керівників ДНЗ

Нещодавно на  базі Моквинського  ДНЗ ясла-садка «Ромашка» відбулося ІІ засідання методичного об’єднання вихователів та музичних керівників  дошкільних навчальних закладів з теми «Здійснення індивідуального підходу до дітей у процесі навчально-пізнавальної діяльності в умовах  ДНЗ».

Метою засідання було розкриття сутності проблеми, ступеня її впливу на результативність освітньо-виховного процесу, а також  ознайомлення з досвідом роботи вихователів ДНЗ «Ромашка» с. Моквин  з визначеної теми.


Завідувач ДНЗ Зайко Галина Василівна провела експрес-огляд розвивального простору дошкільних груп та познайомила з виставкою творчих робіт вихованців «Недалечко червоне яєчко…».

З метою ознайомлення присутніх із діяльністю ДНЗ «Ромашка» вихователь-методист закладу Козлова Г. В. запропонувала до перегляду слайд-презентацію досвіду роботи педагогічного колективу.

В рамках практичного модуля учасники методичного об’єднання переглянули заняття з розвитку мовлення з елементами дослідницької діяльності «Мультяшні смішарики», яке підготувала вихователь старшої групи Карповець Олена Петрівна. Педагог продемонструвала особливості індивідуального підходу до дітей під час заняття.

Також присутні переглянули музичний вернісаж «У серці кожної дитини – Україна і мама єдині», який підготувала музичний керівник ДНЗ «Ромашка» Горковець Л. М.

В рамках теоретичного модуля методист районного методичного кабінету Житковська Г.Т. ознайомила присутніх з листами МОНУ щодо вимог до музичного виховання у ДНЗ та підсумками районного конкурсу «Вихователь року - 2017».

Галайчук Алла Адамівна, музичний керівник ДНЗ «Теремок» м. Березне відзвітувалась перед присутніми щодо власної атестації.

Керівник методичного об’єднання Гарбар Т.А, вихователь ДНЗ «Ромашка» м. Березне ,провела майстер-клас «Я роблю це так», ознайомила присутніх з власним досвідом роботи.

Учасники засідання взяли активну участь у ознайомленні з рефлексивною програмою професійного анти вигорання, яку представила вихователь-методист Моквинського ДНЗ Козлова Г.В.

На закінчення засідання Житковська Г. Т підвела підсумки МО та надала методичні рекомендації з теми засідання.