Засідання районного методичного об'єднання вчителів-логопедів

27 березня 2017 року на базі Бистрицького навчально-виховного комплексу «Зальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» відбулося районне методичне об’єднання вчителів-логопедів за темою: «Особливості корекційної роботи при ФФНМ. Результативність роботи учителя–логопеда у 2016-2017 н.р.».

Метою даного засідання було використання перевірених сучасних інтерактивних, проектних технологій з дітьми-логопатами; ознайомлення та вдосконалення знань про вплив дрібної моторики на розвиток мовлення дітей; ознайомлення з вимогами щодо підготовки до засідань районної ПМПК.


Учасники методичного об’єднання обговорили теоретичні і практичні аспекти корекційної роботи з дітьми-логопатами ФФНМ, ознайомилися з досвідом роботи вчителів-логопедів району.

Практичний модуль засідання складався з панорами творчих знахідок педагогів. Своїм досвідом роботи поділилися Сухан Ольга Юріївна, вчитель-логопед Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» (Логопедичне заняття «Допоможемо Попелюшці»), Поліщук Лариса Миколаївна, голова районного методичного об’єднання вчителів-логопедів (Використання інтерактивних технологій з дітьми-логопатами, що мають ФФНМ з досвіду роботи (презентація власних творчих напрацювань)).

Завідувач Березнівської районної психолого-медико-педагогічної консультації ознайомила вчителів-логопедів з написанням логопедичного обстеження на засідання районної ПМПК і звіту про результативність корекційної роботи з дітьми за 2016-2017 н.р.

Творчий логопед Сухан О.Ю., незважаючи на свій невеликий досвід роботи, продемонструвала на високому рівні групове заняття з дітьми-логопатами на закріплення і автоматизацію звука л і л’.

Спільно з директором Жук Л.І. і логопедом Сухан О.Ю була створена виставка логопедичного дидактичного матеріалу, де враховані вікові можливості дітей, забезпечуючи гігієнічні умови, які гарантують нормальну діяльність центральної нервової системи, органів мовлення. Безпосередньо багато виготовлено матеріалу власними силами і руками.

Організаторами і учасниками засідання районного методичного об’єднання вчителів-логопедів розроблені методичні рекомендації відповідно до теми: «Особливості корекційної роботи при ФФНМ. Результативність роботи учителя–логопеда у 2016-2017 н.р.».

Кожен учасник даного засідання до своєї творчої скарбнички взяв досвід роботи вчителів логопедів.

Download
Методичні рекомендації.pdf
Adobe Acrobat Document 102.4 KB