Засідання Школи молодого вихователя ДНЗ

Нещодавно на базі Прислуцького навчально-виховного  комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відбулося ІІ засідання Школи молодого вихователя ДНЗ з теми «Формування  у вихованців навичок спілкування та ефективної взаємодії з іншими дітьми».

Завдання засідання полягало у розкритті сутності визначеної теми, ступеня її впливу на результативність дошкільної освіти,    ознайомлення з досвідом роботи педагогічних працівників Прислуцького НВК  щодо освітнього впливу на дитячу особистість.


Директор Прислуцького НВК Минюк С. В. та заступник  директора Мамчур Н. А. ознайомили молодих вихователів району   з розвивальним простором груп – творчою лабораторією вихователів дошкільних  груп.

Практичний модуль засідання складався з панорами творчих знахідок педагогів. Своїм досвідом роботи поділилися вихователі  Карпець В.П.( заняття з розвитку мовлення «Подорож у казкову країну»),   Люшин О.Д. ( інтегроване заняття з логіко-математичного розвитку «Нерозлучні друзі»).

Методист  районного методичного кабінету  Житковська Г.Т. провела Педагогічний  міст «Шлях  до  майстерності».

Керівник Школи  молодого вихователя  Окерешко  О. А. презентувала та продемонструвала практично молодим педагогам  рефлексивну  програму  професійного  антивигорання. Наголосила на тому, що самоменеджмент – ключ  до успіху.

На важливість розвитку  педагогічної  майстерності  молодих  педагогів  наголосила Мамчур Н.А., заступник директора  з навчально-виховної  роботи Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок».

Молодим  вихователям  були  надані  методичні рекомендації  щодо проведення моніторингу рівня  розвитку  дітей  та щодо реалізації  визначеної  теми.