Семінар-практикум вчителів інформатики району на базі Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

24 лютого 2017 року на базі Богушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів був проведений семінар-практикум вчителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів району з теми "Навчально-методичне та програмне забезпечення викладання курсу "Інформатика" в сучасній школі".

Вчителі мали змогу познайомитись з навчально-матеріальною базою загальноосвітнього закладу відвідати навчальні кабінети та виховні центри.


Вчитель інформатики Богушівської ЗОШ - Люшин Сергій Михайлович, показав відкритий урок у 10 класі з теми "Налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду. Додавання відеоефектів та налаштування переходів між його фрагментами". Зокрема, крім стандартного програмного забезпечення що використовується вчителями при вивченні даної теми, велика увага була приділена можливостям та додатковим функціям альтернативних програм. 

Також присутні мали можливість відвідати дуже цікавий позакласний захід "Подорож океаном комп'ютерних знань", проведеним учителем інформатики цього ж навчального закладу Ясковець Ольгою Олексіївною для учнів 3 класу. 

З досвідом використання WEB 2.0 технологій, а саме підтримки навчання і процесу викладання інформатики за допомогою інтерактивних модулів learningApps.org, kahoo.it перед присутніми виступили Харчук Ю.В., вчитель Моквинського НВК та Штиба О.С., методист Березнівського РМК. 

Під час проведення теоретичного модуля семінару-практикуму, Боровець В.А., керівник районного методичного об'єднання презентував сучасні мультимедійні засоби навчання на прикладі активатора інтерактивної поверхні.

Методистом Березнівського РМК ппроведено підсумковий аналіз участі учнів та вчителів району в різних етапах Всеукраїнських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, Міжнародному конкурсі з інформатики "Бобер", всекраїнському конкурсі "Учитель року - 2017" у номінації "Інформатика".

Завершилось засідання семінару-практикуму відкритим мікрофоном, де учасники мали можливість поділитись позитивними емоціями, які отримали по відвідуванню навчального закладу, власними думками та висловити побажання щодо наступних зустрічей.