Методичні рекомендації щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій

Рекомендації керівникам закладів загальної середньої освіти щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій.

Детальніше у вкладених файлах.


Read More

Організація освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину

У зв'язку епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції Міністерство освіти і науки України надіслало лист щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину від 23.03.2020 року №1/9-173.


Read More

Добігає завершення реєстрація для участі у ЗНО-2020

24 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Наполегливо радимо не зволікати з відправленням документів до відповідного регіонального центру.


Read More

Проведення Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок»

Шановні колеги!

У зв’язку із уведенням карантину в країні видавництво «Ранок» ініціює проведення Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок». Онлайн-навчання розпочнеться 18 березня і триватиме кожного буднього дня до завершення карантину. Пропонуємо вчителям і учням розпочати спільну роботу в онлайн-школі «Ранок»!


Read More

Сучасний урок у контексті компетентнісної освіти

03 березня 2020 року на базі Вітковицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Березнівської районної ради відбувся районний семінар-практикум учителів української мови та літератури з теми «Сучасний урок у контексті компетентнісної освіти». Під час засідання відбулося обговорення актуальних проблем підвищення якості мовно-літературної освіти, професійної компетентності педагогічних працівників із питань використання інноваційних педагогічних технологій в освітньому процесі, а також  готовність учителів до впровадження завдань Нової української школи.


Read More

Живи, Кобзарю, в пам’яті людській…

24 лютого 2020 року на базі Районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти.

У конкурсі взяли участь 37 школярів із 34 закладів загальної середньої освіти та Районного Будинку дитячої та юнацької творчості.


Read More

Нові освітянські ідеї у практиці роботи педагогічних працівників

З метою ознайомлення педагогічної громадськості району з досягненнями педагогічних колективів, інноваційними технологіями, програмно-дидактичними матеріалами, методичними доробками освітян, вироблення стратегій і шляхів розвитку освіти Березнівщини 26 лютого 2020 року на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості проходив захід приурочений підсумкам ХVІІ районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. У дружньому колі в залі зібралися заступник голови Березнівської районної держадміністрації Ірина Жилінська, заступники директорів з навчально-виховної роботи, переможці І туру обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, методисти районного методичного кабінету.


Read More

До уваги учасників і керівників команд ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України!

Захист науково-дослідницьких робіт відбудеться 23 лютого 2020 року у корпусах Національного університету водного господарства та природокористування: 

  • № 1 (вул. Соборна, 11) – відділення комп’ютерних наук; 
  • №№ 2 і 8 (вул. Олекси Новака (колишня – Приходька)), 75 – відділення мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; відділення технічних наук; відділення математики; економіки; фізики та астрономії; відділення історії; філософії та суспільствознавства; наук про Землю; відділення хімії та біології; екології та аграрних наук.

Початок реєстрації – о 8.30.

Загальні збори – о 9.40: 

  • ауд. 812   – відділення історії; філософії та суспільствознавства; наук про Землю;
  • ауд. 815 – відділення математики; економіки; фізики та астрономії; відділення технічних наук;
  • ауд. 818 – відділення хімії та біології; екології та аграрних наук.

Початок захисту – о 10.00.

Місця реєстрації:

КОРПУС № 1 – відділення комп’ютерних наук;

КОРПУС №2 – відділення мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; відділення технічних наук; відділення математики; економіки; фізики та астрономії; відділення історії; філософії та суспільствознавства; наук про Землю; відділення хімії та біології; екології та аграрних наук.

Для реєстрації з собою необхідно мати посвідчення дійсного члена або посвідчення особи (паспорт чи учнівський квиток) та медичну довідку.

Оргкомітет


Будьте толерантними за будь яких обставин!

13 грудня 2020 року на базі закладу дошкільної освіти «Веселка» м. Березне відбулося заняття Школи становлення конкурентоспроможного педагога-фахівця, секція вихователів дошкільної освіти.

Тема заняття: «Налагодження успішної взаємодії педагога-початківця з усіма учасниками освітнього процесу».


Read More

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2019-2020 навчальному році

15-16 лютого 2020 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За перемогу змагались 79 учень закладів освіти області: 25 учні 9 класу, 28 десятикласників та 26 учнів 11 класу.


Read More

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти району

13 лютого 2020 року на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти району.


Read More

Інфомаційно-комунікаційний простір як середовище розвитку компетентноспроможного фахівця в умовах сучасної школи

З метою розвитку професійної компетентності молодих педагогічних працівників щодо формування в учнів інформаційної компетентності відповідно до Концепції «Нова українська школа», розширення знань вчителів про ефективні та інноваційні форми методичної роботи на базі  Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 лютого 2020 року відбулось засідання Школи становлення конкурентоспроможного  педагога-фахівця математики із теми «Інфомаційно-комунікаційний простір як середовище розвитку компетентно спроможного фахівця в умовах сучасної школи».


Read More

Районний семінар-практикум учителів мистецьких дисциплін в опорному закладі Соснівський НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня"

Нещодавно на базі опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» відбувся районний семінар-практикум мистецьких дисциплін  з теми «Особливості застосування методів діалогічної взаємодії щодо набуття учнями мистецької компетентності на уроках музичного мистецтва та мистецтва».


Read More

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020»

Протягом січня 2020 року члени журі районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020» ознайомлювалися з матеріалами конкурсантів Конкурсу та оцінили роботи учасників відповідно до критеріїв оцінювання (наказ МОН України 26.04.2019 №598). 


Read More