«Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2020».

Відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.1995 року № 638 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 р. № 370), листа Міністерства освіти і науки України від 23.08.2019 року № 1/11-7730 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», наказів управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації від 12.11.2019 № 449 «Про проведення першого та другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»», від 15.11.2019 № 453 «Про затвердження складів оргкомітетів та журі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», наказу управління освіти, молоді та спорту Березнівської райдержадміністрації від 12.09.2019 № 205 «Про проведення І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», з метою виявлення та підтримка талановитих педагогічних працівників, поширення кращого педагогічного досвіду; розвитку творчого потенціалу вчителя та підвищення його професійної майстерності; сприяння самореалізації вчителя, популяризації педагогічних здобутків 10-12 грудня 2019 року проведено І (зональний та районний) тури всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Початкова освіта», «Хімія».

В І турі Конкурсу цього року взяли участь 25 педагогів закладів загальної середньої освіти, з них: вчитель початкового класу - 11 учасників; історії – 5 учасників; зарубіжної літератури – 4 учасники; хімії – 3 учасники педагоги нашого району та 2 вчителі Рівненського району.

У І турі конкурсу проводилися такі випробування: 

 • номінація «Зарубіжна література» – «Майстер-клас», «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування», «Урок»;
 • номінація «Історія» – «Методичний експромт», «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування», «Урок»;
 • номінація «Початкова освіта» – «Методичний експромт», «Практична робота», «Проєкт», «Тестування», «Урок»;
 • номінація «Хімія» – «Контрольна робота», «Методичний практикум», «Практична робота», «Урок», «Хімічний експеримент».

Нелегким був шлях до нагород для 25 творчих педагогів. Учасники продемонстрували педагогічну майстерність у таких випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум», «Проєкт», «Хімічний експеримент». «Практична робота» та «Урок». Кожен етап Конкурсу був по-своєму цікавим, творчим, креативним.

Вчителі провели цікаві уроки з використанням нестандартних методів навчання, вміло застосовуючи сучасне мультимедійне обладнання. Уроки учасників конкурсу були особливими: мали своє обличчя, ауру, навчальні, розвиваючі та виховні цілі. Використання сучасних освітніх технологій та нових підходів до викладання предметів зацікавило як членів журі, так і учнів, з якими педагоги на уроці.

За професіоналізм, творчість та успіхи в конкурсних випробуваннях дипломом І ступеня нагороджено переможців:

 • Кухарчук Галину Миколаївну, вчителя зарубіжної літератури опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;
 • Переходько Зою Петрівну, вчителя початкових класів опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;
 • Якимову Наталію Вікторівну, вчителя історії опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня»
 • Гошка Дмитра Івановича, вчителя хімії Квасилівського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей».

За відмінну фахову і методичну підготовку, виявлену під час конкурсних змагань, відзначено лауреатів:

 • Мориконь Олену Миколаївну, вчителя зарубіжної літератури опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
 • Луцов'ят Олесю Олександрівну, вчителя зарубіжної літератури Малушківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів;
 • Чиж Світлану Іванівну, вчителя зарубіжної літератури Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;
 • Власюк Тетяну Петрівну, вчителя початкових класів опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня»;
 • Мельник Надію Олександрівну, вчителя початкових класів філії Губківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня»;
 • Афанасюк Світлану В'ячеславівну, вчителя історії Полянської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів;
 • Комара Василя Олександровича, вчителя історії опорного закладу Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;
 • Зубчик Віту Олександрівну, вчителя хімії Моквинського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня»;
 • Прокопчук Валентину Миколаївну, вчителя хімії опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Безперечно тільки те, що коли людина хоче вдосконалюватися, вона не зупиниться на шляху саморозвитку і з кожним новим кроком перед нею відкриватимуться нові можливості. Учасники впевнені, що конкурс «Учитель року – 2020» збагатив їх життя новими знаннями, дозволив відчути нові емоції, пізнати новий досвід і розуміти будь-яку ситуацію ще ясніше. Нехай натхненність перемогою додає наснаги, креативності, щирої віри у благородність обраного за покликанням ремесла, щоб і наступні випробування стали переможними.

Висловлюємо подяку конкурсантам, професійним членам журі за участь у районному етапі всеукраїнського конкурсу, за забезпечення належних умов, чітку організацію І (районного та зонального) турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» Люблінській В.О., Рубінс М.В., Заяцу В.А., методистам комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет»; Зайку О.В., директору Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням». за затишну атмосферу та талановитих дітей, виступи яких надихають і вкотре засвідчують: головне в освітньому процесі – дитина, головне у вчительській праці – любов, підтримка та віра у дитину Боровцю В.І., директору Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи № 2.

Конкурсанти - справжні лідери педагогічної громади. Найголовніше, аби в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту, неповторної творчої індивідуальності і майстерності.

Особливістю вчительського конкурсу є те, що в ньому немає переможених, адже кожен із конкурсантів для себе й своїх учнів здобув особисту перемогу. Школа вчителем стоїть. . . І не лише школа, а й держава, майбутнє якої залежить від того, які цінності виплекає вчитель у юному серці. У цих істинах вкотре переконалися і учасники, й організатори конкурсу професійної майстерності. То ж хай освятиться глибина джерел, що живить корені педагогічного таланту, який плекає світлий людський розум!

Бажаємо всім учасникам Конкурсу, всім, хто був причетний до його підготовки і проведення, задоволення від життя, тепла, віри в успіх! Бажаємо наснаги, творчих здобутків і, звичайно, - перемоги у обласному етапі Конкурсу!


Список педагогічних працівників Рівненської області, зареєстрованих для участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2020»

Список педагогічних працівників Рівненської області, зареєстрованих для участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2020» у вкладеному файлі.

Download
Список_педагогiчних_працiвникiв.pdf
Adobe Acrobat Document 219.1 KB

Про затвердження складу оргкомітетів та журі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Наказ управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації щодо затвердження складу оргкомітетів та журі І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Наказ у вкладеному файлі.

Download
Наказ_склад_журі.pdf
Adobe Acrobat Document 267.0 KB

Умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"

Умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" у вкладених файлах.

Download
Умови та порядок проведення.pdf
Adobe Acrobat Document 174.3 KB
Download
Інформаційна картка.pdf
Adobe Acrobat Document 144.8 KB


Про проведення І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"

Наказ управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації щодо проведення І туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020".

Наказ у вкладеному файлі.

Download
Наказ_205.pdf
Adobe Acrobat Document 260.8 KB

Про проведення І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020"

Наказ управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації щодо проведення І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Наказ у вкладеному файлі.

Download
449.PDF
Adobe Acrobat Document 3.2 MB

Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020»

Лист Міністерства освіти і науки України щодо умов та порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Лист у вкладеному файлі.

Download
1_11-7730.pdf
Adobe Acrobat Document 1.0 MB

Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020»

Наказ Міністерства освіти і науки України щодо проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Наказ у вкладеному файлі.

Download
NMO-798.pdf
Adobe Acrobat Document 209.8 KB