Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області

Download
Підсумки ІІ (обласного) етапу.pdf
Adobe Acrobat Document 126.7 KB


Результати контрольних завдань ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України за 2019-2020 н.р.

Download
Англійська мова.pdf
Adobe Acrobat Document 136.6 KB
Download
Біологія людини.pdf
Adobe Acrobat Document 134.7 KB

Download
Валеологія.pdf
Adobe Acrobat Document 135.5 KB
Download
Екологія.pdf
Adobe Acrobat Document 136.3 KB
Download
Етнологія.pdf
Adobe Acrobat Document 137.7 KB
Download
Зарубіжна література.pdf
Adobe Acrobat Document 135.4 KB
Download
Лісознавство.pdf
Adobe Acrobat Document 130.2 KB
Download
Мовознавство.pdf
Adobe Acrobat Document 135.1 KB
Download
Педагогіка.pdf
Adobe Acrobat Document 212.2 KB
Download
Соціологія.pdf
Adobe Acrobat Document 134.6 KB
Download
Фольклористика.pdf
Adobe Acrobat Document 132.8 KB
Download
Географія.pdf
Adobe Acrobat Document 135.0 KB
Download
Експериментальна фізика.pdf
Adobe Acrobat Document 134.0 KB
Download
Журналістика.pdf
Adobe Acrobat Document 213.1 KB
Download
Зоологія ботаніка.pdf
Adobe Acrobat Document 150.2 KB
Download
Математика.pdf
Adobe Acrobat Document 132.2 KB
Download
Мультимедійні системи.pdf
Adobe Acrobat Document 140.1 KB
Download
Прикладна математика.pdf
Adobe Acrobat Document 133.1 KB
Download
Технології програмування.pdf
Adobe Acrobat Document 139.1 KB
Download
Гідрологія.pdf
Adobe Acrobat Document 131.2 KB
Download
Енергозбереження.pdf
Adobe Acrobat Document 132.3 KB
Download
Заг_біологія.pdf
Adobe Acrobat Document 205.4 KB
Download
Історія України.pdf
Adobe Acrobat Document 136.4 KB
Download
Медицина.pdf
Adobe Acrobat Document 132.8 KB
Download
Охорона довкілля.pdf
Adobe Acrobat Document 136.6 KB
Download
Релігієзнавство.pdf
Adobe Acrobat Document 133.5 KB
Download
Українська література.pdf
Adobe Acrobat Document 137.6 KB


Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Відділення історії; філософії та суспільствознавства

І місце

- Зінчук Марія Володимирівна,  учениця  11 класу Богушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (відділення історії, секція «історичне краєзнавство», науковий керівник Хильчук Олександр Михайлович, вчитель історії ).

ІІ місце

- Криворучко Софія Олександрівна, учениця 11 класу Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (відділення філософії та суспільствознавства, секція «правознавство», науковий керівник Солончук Марина Вікторівна, вчитель історії).

ІІІ місце

- Трохлюк Поліна Вячеславівна, учениця 11 класу Березнівської гімназії імені Миколи Буховича (відділення історії, секція «історичне краєзнавство», науковий керівник Гуменюк Ольга Валеріївна, вчитель історії).

- Калінчук Дарина Миколаївна, учениця 10 класу Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (відділення історії, секція «історія України», науковий керівник Калінчук Микола Миколайович, вчитель історії).

 

Відділення хімії та біології; екології та аграрних наук

ІІ місце

- Голотюк Катерина Ігорівна, учениця 11 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» (відділення хімії та біології, секція «зоологія, ботаніка», науковий керівник Голотюк Валентина Володимирівна, вчитель біології).

- Сохар Владислава Володимирівна, учениця 10 класу Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (відділення хімії та біології, секція «валеологія», науковий керівник Сульжик Надія Олексіївна, вчитель біології).

ІІІ місце

- Боровець Олександр Володимирович, учень 10 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» (відділення екології та аграрних наук, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», науковий керівник Голотюк Валентина Володимирівна, вчитель біології).

 

Відділення математики

ІІІ місце

- Сульжик Вікторія Валеріївна, учениця  11    класу Березнівської гімназії імені Миколи Буховича  (відділення математики, секція «математика», науковий керівник Мотруніч Тетяна Володимирівна, вчитель математики).

 

Відділення комп’ютерних наук

ІІІ місце

- Логвін Максим Едуардович, учень  9  класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» (відділення комп’ютерних наук, секція «іnternet-технології та WEB дизайн») науковий керівник Цвенюк Олена Борисівна, вчитель інформатики

 

Відділення мовознавства

ІІІ місце

- Довмат Христина Валеріївна, учениця 11 класу опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» (відділення мовознавства, секція «українська мова», науковий керівник Шекель Зоя Володимирівна, вчитель української мови та літератури.

 

Творчої наснаги і нових звершень вам, юні науковці,

та вашим керівникам.


І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді у 2018-2019 навчальному році

14-18 січня 2019 року  у районному Будинку дитячої та юнацької творчості проходив І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді. 

З підсумковими протоколами Конкурсу можна ознайомитись у вкладених файлах.

Download
Протокол_англійська мова.pdf
Adobe Acrobat Document 131.1 KB
Download
Протокол_зарубіжна.pdf
Adobe Acrobat Document 146.3 KB
Download
Протокол_комп_фізика_техн.pdf
Adobe Acrobat Document 157.9 KB
Download
Протокол_математика.pdf
Adobe Acrobat Document 133.3 KB
Download
Протокол_біол_хім_екол_аграр.pdf
Adobe Acrobat Document 168.5 KB
Download
Протокол_історія.pdf
Adobe Acrobat Document 152.9 KB
Download
Протокол_філологія.pdf
Adobe Acrobat Document 167.6 KB


Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

ІІ місце (відділення математики, секція «математика») - Сульжик Вікторія Валеріївна (дійсний член МАН), учениця 10 класу,  науковий керівник Мотруніч Тетяна Володимирівна, вчитель математики.

ІІ місце (відділення історії, секція «історичне краєзнавство») - Трохлюк Поліна  Вячеславівна, учениця 10 класу,  науковий керівник Гуменюк Ольга Валеріївна, вчитель історії.

 

Бистрицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

ІІ місце (відділення філософії та суспільствознавства, секція «правознавство»)  - Криворучко Софія Олександрівна, учениця 9 класу, науковий керівник Солончук Марина Вікторівна, вчитель історії.

 

Березнівський НВК «ЕГЛ – ЗОШ І-ІІ ступенів»

ІІІ місце (відділення хімії та біології, секція «зоологія, ботаніка»)  - Голотюк Катерина Ігорівна, учениця 10 класу,  науковий керівник Голотюк Валентина Володимирівна, вчитель біології.

ІІІ місце (відділення комп’ютерних наук, секція «іnternet-технології та WEB дизайн»)  - Олянич Назар Станіславович, учень 8 класу,  науковий керівник Цвенюк Олена Борисівна, вчитель інформатики

 

Опорний заклад Балашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце (відділення технічних наук, секція «екологічно безпечні технології та ресурсозбереження») - Краска Володимир Миколайович (дійсний член МАН), учень 10 класу,  науковий керівник Хурсяк Володимир Іванович, вчитель фізики.

 

Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому! Діяльність – це єдиний шлях, що веде до знань!!!

 

Хвищук Н.П., методист РМК


І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді у 2017-2018 навчальному році

З 15 до 19 січня 2018 року проходить І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді.

До складу предметних комісій та журі І (районного) етапу конкурсу ввійшли методисти районного методичного кабінету, головні спеціалісти  управління освіти, молоді та спорту Березнівської райдержадміністрації, кращі вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, які мають педагогічне звання «старший учитель» та «вчитель-методист».

15.01.2018 на  базі Районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  учнівської молоді  відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства (секції «Українська література», «Українська мова», «Фольклористика», «Мистецтвознавство», «Літературна творчість»). У даному відділенні взяли участь 14 школярів. З них: 13 (9-11 класів), 1 учениця (Артюх Тетяна) 8 класу з Березнівського НВК «Економіко-гуманітарний ліцей –ЗОШ І-ІІ ступенів».

За   результатами  захисту   науково-дослідницьких робіт учнів визначено 4 переможці (І місце), які братимуть участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді.  Це Сульжик Вікторія, учениця 10 класу Березнівської гімназії імені Миколи Буховича (секція «українська література»), Старухіна Наталія, учениця 10 класу Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням» (секція «літературна творчість»), Купчик Яна, учениця 10 класу Моквинського НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» (секція «фольклористика»), Мельник Юлія, учениця 11 класу опорного закладу Соснівський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» (секція «українська мова»).

Під час захисту члени журі оцінювали аргументацію вибору та розкриття теми дослідження з урахуванням власного вкладу дослідника, чіткість, логічність, лаконічність викладу матеріалу з теми дослідження, повноту, вичерпність відповідей, культуру мовлення, доцільність, якість і вміння використовувати наочні матеріали та технічні засоби.

Разом із тим членами журі вказано на певні недоліки та упущення. Виявлено, що окремі роботи мають реферативний характер,  без самостійних досліджень, експериментів, власних висновків.

Успішному проведенню І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, роботи журі та учасників сприяли належні умови, забезпечені адміністрацією Районного Будинку дитячої та юнацької творчості (директор Карповець Н.В.).

 

                                                                  Н.Хвищук, методист районного 

                                                               методичного кабінету

Download
Протокол_Лiтературознавства.pdf
Adobe Acrobat Document 145.5 KB
Download
Відділення_Історія.pdf
Adobe Acrobat Document 131.3 KB

Результати ІІ етапу МАН (контрольні випробування) 2016-2017 навчального року

З результатами контрольних випробувань ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді по відділеннях та секціях можна познайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/0Bwg-Dirow1MxNHJhbzdfM0pveU0

 


Аналіз участі учнів району в МАН України

Download
Аналіз участі в МАН.pdf
Adobe Acrobat Document 100.8 KB